O nás - Reference

Co no nás říkají zákazníci?

 

 


 

Vladimír Š, Plzeň
S realizací krbu jsme spokojeni, dohodnutý termín byl dodržen, žádné závady se nevyskytly.

Marek B, Plzeň
realizace proběhla perfektně ke vší spokojenosti. Pan Rychtařík vyšel v plánování termínu plně vstříc. Práce i přístup byl velmi profesionální

Milan O, Rokycany
Velikánská pochavala při realizaci těchto kamen zhotovitelům. Vše proběhlo v nejlepším pořádku, jsme s prací velice spokojeni.


Monika K, Praha
Spolupráce s firmou Rychtářík a Strejc byla naprosto vynikající! Pokud budeme stavět zahradní krb, určitě se na ně obrátím znovu. Největší výhodu spatřuji: - orientace na požadavky a přání zákazníka - schopnost vysvětlit odborné věci laikovi a to vždy ochotně - doporučení ve výběru krbové vložky a zajištění nákupu vložky u dodavatele - komunikace na úrovni, velmi příjemná, bez nutnosti urgence odpovědi na e-mail apod. - to, co jsme si domluvili, tak platilo - dodržen termín realizace - smysluplná smlouva o dílo s férovými podmínkami pro obě strany Závěrem bych řekla, že kdyby se takto chovali všichni dodavatelé, nevznikaly by problémy, které jsou někdy až neuvěřitelné. Pánové Rychtářík a Strejc pracují poctivě s důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníka. Určitě doporučuji zvolit tyto dodavatele, budete spokojení!

Miroslav H, Rokycany
S realizací jsme byli velice spokojeni,cena i termín byly dodrženy. Komunikace s panem Rychtaříkem byla skutečně nadstandardní - stavba krbu byla plánována ještě před výstavbou rodinného domu a musíme poděkovat za cenné rady a trpělivost po celou dobu plánování - pan Rychtařík vždy zodpověděl naše dotazy a snažil se vymyslet optimální řešení přímo pro náš dům. Byl velmi ochotný a také časově se nám uměl přizpůsobit. Pan Rychtařík nám udělal opravdu funkční a velmi hezký krb za příjemnou cenu a s vynikajícím přístupem k zákazníkovi. Můžeme jenom doporučit.

Jan B, Plzeň
S prací jsme byli naprosto spokojeni, výsledek je přesně podle našich představ. Doporučujeme


Petr P, Praha
s prací uvedené firmy jsem velmi spokojen, práci započali přesně dle domluvy, věděli si rady s řešením tech. změn vzniklých během stavby a celková kvalita provedené práce je vynikající.

Miroslav R, Rokycany
Pana Rychtaříka můžeme jenom doporučit ! Je to rozhodně člověk zapálený pro věc :) Přijel se osobně podívat na místo pro stavbu krbu, poradil s výběrem vhodné krbové vložky, vše srozumitelně vysvětlil, vypracoval vizualizaci i nabídku. Na stavbě se osobně podílel, vše si dozoroval, aby bylo v pořádku. Dodací termín i cena dodrženy. Jednání velmi vstřícné, ochotné. Jestli můžeme jako laici posoudit, rozhodně se v oboru vyzná. Krb je krásný a splňuje, co jsme očekávali ! Jsme velmi spokojeni.

Karel H, Rokycany
- výsledek přesně odpovídá očekávání - výborná komunikace, poradenství, doporučení - rozpočet dodržen - časová flexibilita, realizace během jednoho víkendu - šikovný řemeslník, určitě doporučuji


Karel Č, Plzeň
Naprostá spokojenost. Vše dodrženo.Cena velice slušná Opět bych oslovil stejnou firmu

Jaroslav K, Plzeň - sever
Vše probíhalo v naprostém pořádku, jak termín, tak i kvalita zhotovení. Krb i obezdění bez závad, mohu vřele doporučit!

Petr Z, Plzeň - sever
kvalitně a odborně odvedená práce opravy kachlových kamen, solidní jednání !